Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl

  • 90 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl βρίσκεται 25 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της Γλασκώβης και προσφέρει πάρκινγκ στο κατάλυμα. Σε απόσταση 1,4 χλμ από Πλατεία Γεωργίου, το διαμέρισμα αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι το ΓΛασκώβης, 20 χλμ. μακριά από αυτό το διαμέρισμα.

Βρίσκεται στην περιοχή East End, ακριβώς κοντά σε Νεκρόπολη Γλασκώβης. Επισκεφθείτε Πινακοθήκη Μοντέρνας Τέχνης της Γλασκώβης που απέχει 1,5 χλμ. από το κατάλυμα. Υπάρχουν επιλογές για φαγητό όπως Papa John's Pizza και Nakodar Grill.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl
Beautiful 2Bed House With Garden, Walking Distance To Town - Free Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Beautiful 2Bed House With Garden, Walking Distance To Town - Free Parking

9.1
Άριστο 76 σχόλια
206 μ από το κατάλυμα
USD 457 USD 411
ανά νύχτα
Fabulous Entire Flat - Walking Distance To The City Center
Τιμή μόνο για κινητά

Fabulous Entire Flat - Walking Distance To The City Center

344 μ από το κατάλυμα
USD 101 USD 91
ανά νύχτα
Heart Of The East End
Τιμή μόνο για κινητά

Heart Of The East End

495 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓΛασκώβης
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Glasgow Queen Street
    1,6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 18:00 έως 23:59
    Check-out: έως 09:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl;
      Το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl βρίσκεται κοντά σε Καθεδρικός Ναός της Γλασκώβης.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl περιλαμβάνουν Σέλτικ Παρκ, που απέχει 15 λεπτά με τα πόδια.
    • Το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl προσφέρει πάρκινγκ;
      Ναι, το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl προσφέρει χώρο στάθμευσης στο κατάλυμα.
    • Ποιο αεροδρόμιο βρίσκεται πιο κοντά στο το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl;
      Το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl απέχει 20 χλμ. από το αεροδρόμιο ΓΛασκώβης.
    • Ποιες συγκοινωνίες έχει κοντά στο διαμέρισμα;
      Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι η Gallowgate / Graham Square που απέχει 100 μέτρα από διαμέρισμα.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Δίπλα στο αυτό το διαμέρισμα θα βρείτε εστιατόρια Papa John's Pizza και Nakodar Grill, που απέχουν μόλις 450 μέτρα.
    • Πώς πληρώνω στο το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl;
      Οι πελάτες του το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl μπορούν να πληρώσουν με Visa, MasterCard και American Express καθώς δέχονται και άλλους τρόπους πληρωμής.
    • Στο το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl έχει κουζίνα;
      Οι πελάτες του το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl θα έχουν στη διάθεσή τους πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη με φούρνο μικροκυμάτων, ηλεκτρικό βραστήρα και ψυγείο.
    • Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl;
      Η έκταση του το διαμέρισμα Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl αποτελεί 90 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓΛασκώβης
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Glasgow Queen Street
    1,6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Private Apartment In Glasgow For 1-8Ppl

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο